4×4 Burs-2

*AtaAkademikburs

*AtaSosyalburs

*atauzmanlık sunumları bursu

*Ataicat bursu

 

 

AtaAkademikBurs

Yıl içerisinde Atakent Eğitim Kurumlarında yapılan deneme sınavları sonucunda elde edeceğiniz burs çeşitidir.

Önemli Not: Atakent Eğitim Kurumlarını yıl içinde yaptığı deneme sınavlarının tarihlerini şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

 

AtaSosyalBurs

Öğrencilerimizin sosyal aktivitelerini (Her türlü spor, sanat, müzik, kişisel gelişim ve bilim kursları dahildir.) Atakent Eğitim Kurumlarına belgelendirdikleri takdirde elde edecekleri burs çeşitidir.

Önemli not: Daha detaylı bilgi için Atakent Eğitim Kurumları eğitim danışmanlarına başvurabilirsiniz.

 

AtaUzmanlık Sunumları Bursu

Kendinizi hangi alanda uzman görüyorsanız randevu alarak Atakent Eğitim Kurumlarına gelin, rehber öğretmenlerimize sunumunuzu yapın, bursu kapın…

Önemli not: Sunum için geldiğinizde  alanında uzman öğretmenler sizlerin toplam 20 dakikalık sunumunuzu 100 puan üzerinden değerlendirecektir.

 

 

 

Ataicat Bursu

icat et, bursu kap,rahat et.

Herhangi bir konuda sizin icat ettiğinizi düşündüğünüz herhangi bir ürünü randevu alarak Atakent Eğitim Kurumlarına gelin, uzmanlık alanlarına uygun olan öğretmenlerimize anlatın, bursu kapın…

 

Önemli not: İcadınızı anlatmak için randevu alarak Atakent Eğitim Kurumlarına geldiğinizde alanında uzman öğretmenlerimiz  15 – 30 dakikalık anlatımınızı 100 puan üzerinden değerlendirecektir.

 

 

 

Atakent Eğitim Kurumlarından sadece bir burs kazanılabilinir, birden fazla burs kazanıldığı takdirde burs oranı yüksek olan geçerlidir.

Kategoriler: