Atakent Eğitim Kurumları Öğrenci/Veli Görüşleri

Avcılar Özel Öğretim Kursu Veli Görüşleri

 

 • ARDA ACAR VE ÖZGE ACAR’IN VELİSİ REYHAN DEMİR: Kurumunuzdan çok memnunuz. Atakent’te 2. Yılımız. Herhangi bir sorunumuz olduğunda karşımızda bir muhatap bulabiliyoruz. Kurumdaki herkes çözüm odaklı. Önce kızım Özge’yi kayıt ettirmiştim. Kızım çok memnun olduğu ve severek geldiği için oğlumu da kayıt ettirdim. Özellikle hocalarımız çok iyiler. Hem iyi bir eğitim almalarını istediğimiz için hem de sosyalleşmeleri açısından kurumunuzu tercih ettik. Yüz yüze eğitimin daha verimli olacağını düşünüyoruz.
 • MİRAY YURDAKUL’UN VELİSİ NURAY YURDAKUL: Kurumunuzdan memnunum. Kızım hep güzel şeyler anlatıyor kurumunuz ve öğretmenleri hakkında. Zaten kızımı bırakmaya geldiğim zaman hem öğretmenleri hem de müdürü Rabia hanım ile görüşüyorum. Çok ilgilisiniz, teşekkür ediyorum.
 • CANAN ELA APÇİN’İN VELİSİ ZÜLEYHA APÇİN: Kurumunuzdan memnunuz. Öğretmenlerimiz ilgili. Kızım severek geliyor.
 • ERSİN ŞEN’İN VELİSİ GÜLNUR ŞEN: Benim çocuğum içe kapanık bir çocuktu, sosyalleşme konusunda çok zayıftı. İlk zamanlar kuruma zorla gönderiyordum. Şimdiyse kuruma gelmek için evimiz yakın olmasına rağmen bir saat önceden hazırlanıyor. Öğretmenlerin ilgi ve alakasından çok memnunum.
 • BORAN YILDIZ’IN VELİSİ DERYA YILDIZ: Ben çalıştığım için fazla ilgilenemiyorum Boran’la. O sebepten yüz yüze eğitim alması bizim için çok iyi oluyor. Oğlum son yapılan denemede düşük aldığı için üzülmüştü, danışman öğretmeni onunla konuşup motive etmiş. Boran gelip bana anlattı, öğretmeni çok güzel şeyler söylemiş. Genel olarak memnunuz kurumunuzdan.
 • TUANA AYBEK’İN VELİSİ MERVE AYBEK: Şuan her şey güzel memnunuz. Hafta içi ders saatleri de çocuklarımıza uygun olarak ayarlandı. Her şey için teşekkür ederiz. Tuana’nın matematiği pek iyi değil ama onu da öğretmenlerimizin desteğiyle aşabileceğimizi düşünüyorum.
 • ECE GÖNEY’İN VELİSİ HÜLYA GÖNEY: Biz henüz iki haftadır Atakentliyiz. Ama iyi ki Atakentliyiz. Neden diye sorarsanız geldiğimiz günden beri danışman hocamız Aynur hanımdan tutun tüm öğretmenlerimiz sanki kendi çocuğuymuş gibi, Ece ile birebir ilgilenerek eksik konularını tamamlamak için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Sınav kaygısını yenmek için ara ara test vererek çocuklarımızı aktif, başarılı, kendine güvenen bireyler haline getiriyorlar. Atakent’li olmaktan çok mutlu ve gururluyuz. Tüm öğretmenlerimize ve bize bu dershaneyi kazandıran müdiremiz Rabia hanıma sonsuz teşekkürler.
 • FATİH TATLI’NIN VELİSİ NAGİHAN TATLI: Çocukların okul ders saatleri, kurumunki ile uymuyordu, söylediğimiz andan itibaren çok ilgilenildi. Ders saatleri yeniden düzenlendi. Bu kadar ilgili olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Çocuklar kuruma çok çabuk adapte oldular. Öğretmenlerimizden ve diğer çalışanlardan çok memnunuz.
 • DOĞA DERİN AYDIN’IN VELİSİ YAĞMUR AYDIN: Teşekkür ederiz ilginiz ve alakanız için. Atakent’ten çok memnunuz gerek öğrencilerinizin sosyal yaşamıyla gerek dersleriyle kurum olarak çok ilgilisiniz. Hocalarımızın hepsinden çok memnunuz, çocuklar dersi derste öğrenene kadar üstünde durmanız çok iyi. Özellikle Türkçe’de Sena hoca, Matematikte Mizgin hoca çocuklarımızın diline son derece hakimler , çocuklarımızın okula gidemediği bu dönemde sizlerin yardımıyla derslere tekrar hakim oldular, çok teşekkür ederiz.
 • AYFER YENİAD’IN VELİSİ İKRAM YENİAD: Ben çocuğumu Atakent’e gönderiyorum ve çok memnunuz. İyi ki de Atakent’e göndermişiz. Neden mi? Şöyle açıklayayım: Kurumdaki bütün öğretmen ve kurumda çalışan kişilerin samimiyeti, içtenliği, bilgileri ve müdire hanımın çocuklarımız için en iyisini düşünüp uygulamasından dolayı. Başta Nalan Hoca olmak üzere çocuğun ne konuda ne eksiği varsa birebir ilgilenerek eksiğini kapatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Nalan Hoca sayesinde çocuğumuzun durumunu daha iyi takip ediyoruz. Ayfer’in hocaları sayesinde kendine olan güveni artıyor. Başta Rabia Hoca’ya teşekkür ederiz bizi bu kadar iyi öğretmenlerle tanıştırdığı için. Kurumdaki bütün öğretmenlere ve kurumda çalışan diğer kişilere teşekkür ederim.
 • MELİSA YILDIZ’IN VELİSİ CANAN YILDIZ: Kurumunuzdan çok memnunuz. Kaliteli eğitiminiz, ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Avcılar Özel Öğretim Kursu Öğrenci Görüşleri

 

 • ÖĞRENCİMİZ CEREN BAYRAM: Önceden matematik bana çok uzak ve çok zor bir ders gibi gelirdi ama Atakent sayesinde öğretmenlerimin kurduğu yakınlık ile artık en zor gördüğüm ders bile benim için çok kolay. Ailem de benim gibi Atakent’ten çok memnun. Kurumun hazırladığı deneme sınavlarıyla artık kendimi sınavlara daha hazır hissediyorum.
 • ÖĞRENCİMİZ AYFER YENİAD: Hocalarımızın samimiyeti, içtenliği ve bilgisinden dolayı kurumumuzdan çok memnunum. Hocalarıma ihtiyacım olduğu her an ulaşabiliyorum. İhtiyaç duyduğumda ders anlatıp eksiklerimi kapatıyorlar ve farklı soru tarzlarıyla öğrendiklerimi pekiştirmemi sağlıyorlar.
 • ÖĞRENCİMİZ BARAN SEVİM: Kurumumuz Atakent’ten çok memnunum özellikle hocaların bizlerle olan iletişimleri gayet olumlu. Gerektiğinde öğretmenlerimize telefonla ulaşabiliyor olmamız büyük avantaj. Hocalarımdan kendimi geliştirme konusunda olumlu geri dönüşler alıyorum.
 • ÖĞRENCİMİZ AKIN ARLI: Hocalarım çok iyi bu yüzden kuruma severek geliyorum ne zaman yapamadığım bir soru olsa öğretmenlerim bana yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
 • ÖĞRENCİMİZ MUHAMMET MUSTAFA ÇELEBİ: Günden güne gelişme kaydediyorum. Hocalarımız bizimle ilgilenip her zaman sıkı takip ediyorlar daima dezenfektan bulunuyor ve herkes maske takıyor. Bu sebeplerden Atakent’te olmaktan mutluyum.
 • ÖĞRENCİMİZ NİSANUR ÇELİK: Kurumun en sevdiğim yanı hocaların bizi anlayışla karşılayıp sabırla bize bir şeyler katmaları ihtiyacım olduğu her an öğretmenlerime ulaşabiliyorum.
 • ÖĞRENCİMİZ SEYİT YÜCEBUDAK: Kurumumuzdan çok memnunum. Memnun olmadığım bir nokta yok çünkü muhteşemsiniz aldığım tüm derslerin bana bir şeyler kattığını düşünüyorum özellikle fizik öğretmenimiz Hüseyin hocama çok teşekkür ediyorum.
 • ÖĞRENCİMİZ BERKANT KAYABAŞI: Kurumumuzun öğretmen ve idari kadrosunun çok iyi olduğunu düşünüyorum her şey çok iyi ilerliyor o yüzden buraya severek ve hevesle geliyorum. Birebir derslerin çok faydasını gördüm özellikle bu konuda Sakine hocaya çok teşekkür ederim.
 • ÖĞRENCİMİZ MELEK KAYMAZ: Hocaların ders işleyişinden çok memnunum. İhtiyacımız olduğunda özel ders vermeleri bizim için çok büyük bir avantaj. Kurumun hijyeni sayesinde içim rahat geliyorum.
 • ÖĞRENCİMİZ İREM ASLI GÖKHAN: Atakent’e severek geliyorum. Hocalarımızın samimiyeti, içtenliği ve bilgeliği bizi hem derse hazırlıyor hem de motive olmamızı sağlıyor. Hocalarımız her zaman kurumda oluyorlar bu sebepten onlara kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Özellikle hocalarımızın bize özel ders vermeleri çok yararlı oluyor. Hocalarımız bize sürekli farklı örnek sorular vererek dersi anlamamız için ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Biz her dersten çıktığımızda sıralarımızın her yeri temizleniyor o yüzden hijyen konusunda içim rahat.

Bayrampaşa Atakent Koleji Veli Görüşleri

 

 • Atakent eğitim kurumlarına bu yıl dahil olduk ama eğitim ve öğretmenleri olarak çok memnunuz her konuda çözüm odaklı bir okul öğretmenler çok samimi ve güler yüzlü her konuda bize destekler gelecek yıllarımızı en iyi şekilde geçireceğimizi umut ediyoruz. Hedefimize gidecek bu yolda istediğimiz başarıya sizlerle ulaşacağımıza eminim.
 • Merhaba, biz Atakent kolejiyle bu sene tanıştık, çocuğum ve biz ailesi olarak çok memnunuz. Özellikle öğretmenlerin öğrencileriyle iletişimi çok güzel, iki yabancı dil olması bizim için bir artı, Doğru bir tercih yaptığımız için çok mutluyuz öğretmenlerimize ve yavrularımıza başarılar diliyorum.
 • Okul çok güzel beğendim çok güzel ilgileniyorlar tavsiye ederim 🙂
 • Okulumuz ile henüz yeni tanışmamıza rağmen, öğretmenlerimizin öğrencilere karşı ilgili, sevgi dolu oldukları, onları yarınlara iyi bir birey olarak yetiştireceklerine inanıyoruz. Velilere karşı ilgili sorumluluk sahibi öğretmenler olduklarını düşünüyoruz. Ayrıca okulumuzun pandemi sürecinde çocuklarımızın sağlığı için temizlik ve hijyen konusundaki tedbirlerini takdir ediyoruz. Emekleriniz için şimdiden sizlere teşekkür ederiz.
 • Saygıdeğer ATAKENT koleji; Eğitimde öncü, iyi bir kolej olduğunuzu biliyorum. Bu sebepten ötürü sizin ailenize katıldık. Bizi bu aileye kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz… Sevgili yöneticiler sevgili öğretmenlerim; evladımı önce Allaha sonra sizlere emanet ediyorum. Büyüklerine saygılı, küçüklerine sevgili, vatanına milletine hayırlı ve vefalı bir birey yetiştireceğinizden şüphem yok. Bu süreçte biz aileler olarak üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Tüm Atakent koleji çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.
 • Oğlum okul değişikliği yaptığı için endişeleri vardı. İlk zamanlar isteksiz geldi ama gerek sınıf hocası gerek diğer hocaların derslerine girdikçe ders anlatımı ve hocalarıyla olan iletişimi gün geçtikçe oğlumdaki endişe yerine mutluluk, ders çalışma, severek okula gitmek oldu ve ayrıca geçen gün danışman hocası bire bir görüşme yapmış eve geldiğinde çok rahatlamış ve mutlu gördüm çoook çoook teşekkür ederim size allah razı olsun. Son olarak sınıf ve okulun gelen temizliğine çok dikkat edildiği içinde ayrıca teşekkür ederim.

Bayrampaşa Atakent Kurs Veli Görüşleri

 

 • AYŞENUR ÇAKMAK : Kurs merkezini çok seviyor.Okula gitmek yerine dershaneyi tercih ediyor.(8.sınıf velisi)
 • YAŞAR KANAL : Dershaneye başladığından beri çok istekli çalışıyor,burada öğretmenlerinizin etkisi çok büyük.Teşekkür ederiz.(11.sınıf velisi)
 • RÜYA ÇOBAN : Öğrenci öğretmelerinden çok memmun,diğer dershaneler ile kıyaslandığında buranın çok iyi olduğunu söyledi.(8.sınıf velisi)
 • ALİ ŞENGEL : Bütün öğretmenlerinize çok teşekkür ediyorum,diğer öğrencimi de 6.sınıf olmsına rağmen şimdiden kayıt ettirmeyi düşünüyorum.(8.sınıf velisi)
 • HİRANUR BEKTAŞ: Öğretmenlerinizin ailesine ve öğretmenlerine bu kadar iyi öğretmenler yetişdirdikleri için teşekkür ederiz.İşinizi severek yapıyorsunuz tebrik ederim.(8.sınıf velisi)
 • FATMA ATLI: Çocuğumu bu dershaneye yazdırmak verdiğim en doğru karardı.Her şey için teşekkür ederim.(10.sınıf velisi)
 • ENSAR AÇAN: Öğrenci kursu çok sevdiği için okuluna gitmek istemiyor sade kursa gelmek istiyor.Her şeyden çok memmunuz,teşekkür ederiz.(8.sınıf veli)
 • ZAFER MURAT ERMİŞ: Geçen seneden beri buraya geliyor öğrencim,ilginiz alakanız için bütün öğretmenlerinize teşekkür ederiz.(8.sınıf veli)
 • ENES TAŞIN : Çocuğum kursa adeta koşarak geliyor,evde sürekli sizden bahsediyor.Çocuğumdaki ilerlemeyi gözlerimle görebiliyorum.Her şey için teşekkürler.(8.sınıf veli)
 • SEVDA ULÇAY: Öğretmenleriniz öğrencilerle hem öğretmen hem arkadaş gibiler,bir sıkıntıları olduğunda bizden önce size geliyorlar.Bu yakınlığı kurabildiğiniz ve ilginiz alakanız için minnettarım teşekkür ederim.(12.sınıf velisi)
 • İKRA ALVER : Öğretmenlerim için bütün soruları doğru yapmak istiyorum,bu yüzden sürekli ders çalışıyorum.Hepsini çok seviyorum.(6.sınıf veli)

Bayrampaşa Atakent Kurs Öğrenci Görüşleri

 

 • ÖMER KANAL: Daha önce gittiğim dershanelerde görmediğim ilgiyi ve başarıyı burada yakaladım,tüm öğretmenlerimi çok seviyorum.(11.sınıf öğrenci)
 • ŞENAY MERYEM KANAT : Kursta duş imkanımız olsaydı burada kalmayı çok isterdim,tüm öğretmenlerim hepimizle çok iyi ilgileniyor.İyiki buraya gelmişim.(12.sınıf öğrenci)
 • DENİZ SAN : Geçen senede buradaydım,bu senede buraya gelerek çok doğru bir karar verdim,tüm öğretmenlerimiz çok başarılı ve ilgileri çok güzel hepsini çok seviyorum.(12.sınıf öğrenci)
 • NAZLI KARACA : Okula gitmek yerine kursa gelmeyi daha çok seviyor ve istiyorum.Öğretmenlerimin hepsi bizimle arkadaş gibiler,tüm dertlerimizi paylaşabiliyoruz.(12.sınıf öğrenci)
 • GİZEM DERELİ : Burayı çok seviyorum çünkü herkes beni çok iyi anlıyor ve yardım istediğimde hemen yardım ediliyor,hocalarımız çok canayakın ve ilgililer.Hepsine teşekkür ediyorum.(Mezun öğrenci)
 • SELENAY AYBAK : Buraya gelmek verdiğim en doğru karardı,öğretmenlerimizin hepsi her alanda bize yardımcı oluyorlar.Hepsine teşekkür ediyorum.(12.SINIF)
 • YAĞIZ ERKAN : Evden koşa koşa buraya geliyorum,burayı çok seviyorum.Öğretmenlerimin hepsi mükemmeller.(8.sınıf öğrenci)
 • HAVVA NAZ ÇOBAN : 2 sene kursa gittim,ama burada iki haftada aldığım verimi oradan alamadım.Tüm öğretmenlerime tekrar teşekkür ediyorum.(8.sınıf öğrenci)
 • NEFİYE KAHRAMAN : Tüm arkadaşlarıma burayı tavsiye ediyorum,çünkü hem akademik başarısı hem öğretmen ilgisi çok mükemmel.Ya öğretmenlerimizi eve götürmek ya da biz onlarla sürekli burada kalmak istiyoruz.(12.sınıf öğrenci)

Halkalı Atakent Koleji Veli Görüşleri

 

 • GÜLTEN DİNÇ : Atakent Koleji’nden genel olarak memnunum. Çocuğum buradaki öğretmenler sayesinde dersleri daha iyi anlıyor ve okulunu çok seviyor.
 • FATMA YILDIZ : Çocuğum okula geç başlamasına rağmen hızlıca toparlandı. Evde düzenli olarak derslerini çalışıyor. Gösterilen ilgi ve alaka için teşekkürler.
 • ZÜLFİYE TALİKACI : Atakent Koleji süreci oldukça verimli kullanıyor. Süreçten çok memnunuz.
 • YELENA KOÇAK : Çocuğum hergün okul olsun istiyor ve eve çok mutlu geliyor.
 • HATİCE ŞEN : Çocuğum okula alıştı ve çok seviyor. Şimdilik bir problemimiz yok.
 • SERAP YILDIRIM : Okulumuzu ve öğretmenlerimizi çok seviyoruz. Gayet alıştık ve herşey çok güzel gidiyor.
 • GÜLTEN DİNÇ : Genel anlamda çocuğumun okuldan almış olduğu eğitimden verim alması ve okulu seviyor olmasından dolayı çok memnunuz.
 • OĞUZ SAYHAN : Giriş-çıkış saatlerine dikkat ediliyor olması, etütlerin olması ve ders saati sayılarının artmış olmasından çok memnunuz.
 • İLKNUR AKGÜN : Atakent Koleji’nin tüm öğretmenlerinin şu süreçte göstermiş oldukları yoğun ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz.
 • HÜSEYİN DAMLA : Çocuğum Atakent Koleji Öğretmenleri sayesinde online süreçte de normal dönemde olduğu gibi oldukça verimli bir süreç geçirdi.

Sultangazi Atakent Kurs Öğrenci Görüşleri

 

 • BAŞARI MERDİVENLERİNİ ATAKENT İLE ÇIKIN. “DİLAN ÜNAL”
 • SEVEMEDİM EĞİTİMİ ATAKENT OLMAYINCA. “ELİF ALTUNBOĞA”
 • ATAKENT ‘İN IŞIĞI BAŞARISIZLIĞI GÖLGEDE BIRAKIR. “MERVE DEMİR”
 • ATAKENT’E SONUNCU GİREN BİRİNCİ ÇIKAR. “AZRA YİĞİT / ECE SU ÖZCAN”
 • HEDEFİMİ ATAKENT İLE BAŞARACAĞIM. “SAMET ALTUNTAŞ”
 • ATAKENT’İN İLK DURAĞI BİLGİ SON DURAĞI İSE BAŞARIDIR. “ÖMER FARUK IŞIK”
 • ATAKENT’TE SEVECENDİR ÖĞRETMELER, ÇALIŞKANDIR ÖĞRENCİLER HEP BAŞARDILAR HEP BAŞARACAKLAR. “TUĞÇE AYDEMİR”
 • GİZLİ OLAN BAŞARIYA AYNA TUTANLAR, ATAKENTİN YOLUNDA OLANLARDIR. “ÖZGÜR ÇİNÇE”
 • BAŞARININ YOLU ATAKENT İLE AYDINLANIR. “MÜBERRA KEÇE”

Sultangazi Atakent Kurs Veli Görüşleri

 

 • EN BÜYÜK KAZANANLAR ATAKENTLİ OLANLARDIR. “MAHMUT KILIÇ”
 • BAŞARI KAPISININ ANAHTARI ATAKENT ÖĞRETMENLERİNDEDİR. “AHMET DEMİR
 • HEDEFLERE ULAŞMANIN YOLU ATAKENT’İN GİZLİ BAHÇESİNDEDİR. “ŞANYAT EKİCİ”
 • HAYALLERİN YARISI BAŞARMAKSA DİĞER YARSI ATAKENTTİR. “ÜZEYİR LENGER”
 • ATAKENTLİ OLMAK EĞİTİMDE AYRICALIKTIR. “AYLA ÇİSİL”
 • ÇOCUĞUNUZUN BAŞARMASINI İSTİYORSANIZ TEK YOK ATAKENT. “HÜSEYİN KUKANAZ”
 • ÇOCUKLARIMIZIN YÜKSEK BAŞARI ELDE ETMESİNİ İSTİYORSANIZ BİZLER GİBİ SİZLEREDE ATAKENTİN HER ZAMAN KAPISI AÇIK. “RECEP ALTUNGÖLLER”
 • ÖĞRETMENLER ÇOK İLGİLİ VE SICAKKANLI AİLE SICAKLIĞI HİSSETTİRİYORLAR. “AYŞE ASLANTAŞ”
 • İNSANIN İÇİNİ RAHATLATAN BİR HAVASI VAR. “MÜZEYYEN BUNSUZ”
 • ATAKENT ÖĞRETMENLERİNİN ÖĞRENCİLERLE DİYOLOĞU ÇOK GÜZEL VE SAMİMİ OLDUĞUNU GÖRMEMEK ELDE DEĞİL “ORHAN GÜNGÖRMEZ”

Tepeüstü Atakent Kurs Veli Görüşleri

 

 • HAVVA BEYGO: ÇOCUĞUM 2 SENEDİR ATAKENT KURSA GELİYOR. 7.SINIFTAN BERİ GELİYOR. ÇOK MEMNUNUM ÖĞRETMENLERİNDEN. ERGENLİK DÖNEMLERİ OLDUĞU İÇİN BANA SÖYLEYEMEDİKLERİNİ ÖĞRETMENLERİYLE PAYLAŞIYOR. BU BENİ RAHATLATIYOR. KURUMDAN ÇOK MEMNUNUM. EĞİTİMDEN MEMNUNUM. LİSEDE DE GÖNDERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.
 • FATMA TOP: ÇOCUĞUM KURSUNUZA BİR YIL GİTTİ. BİR VELİ OLARAK HERKESTEN ÇOK MEMNUN KALDIM. ÖĞRETMENLERİ ÇOK SEVDİK. HİÇ BİR SORUN YAŞAMADIM.
 • ÇİĞDEM ÇİFTÇİ: KURUMDAN ÇOK MEMNUNUM. ALLAH RAZI OLSUN. GEÇEN SENEDEN BERİ DEVAM EDİYORUZ. ÖZELLİKLE MATEMATİK ÖĞRETMENİNİ ÇOK SEVİYORUZ. MATEMATİK HAKKINDA ÇOK MAĞDUR EDİLMİŞTİK KENDİ OKULUMUZDA. ÇOCUĞUM MATEMATİĞE KARŞI ÖNYARGILIYDI. KURSTAKİ MATEMATİK HOCAMIZ SAYESİNDE MATEMATİĞİ ÇOK SEVDİ.
 • RANA İLHAN: MEMNUNUM ÇOK. HİÇBİR SIKINTI YAŞAMADIK. BUGÜNE KADAR ÇOCUĞUMDAN OLUMSUZ BİRŞEY DUYMADIM. İYİ Kİ YAZDIRMIŞIM.
 • BÜŞRA SEZER: KURSTAN ÇOK MEMNUNUM. BU SENE 2.SENEMİZ. ŞİMDİLİK HERŞEY GÜZEL GİDİYOR. GEÇEN SENEYE NAZARAN ÇOK DAHA BAŞARILI VE MUTLUYUZ.
 • BURÇİN GEZENER: GEÇEN SENE DE SİZİNLE BERABERDİK. SINAVLARDAN YÜKSEK ALDIĞINI GÖRÜNCE KURSUN ÇOK FAYDASININ OLDUĞUNU GÖRDÜM. O YÜZDEN BU SENE DE SİZİNLE DEVAM ETMEK İSTEDİM. ATAKENT KURSTAN ÇOK MEMNUNUM.
 • ESENGÜL ÖZALAN: KURUMDAN ÇOK MEMNUNUM. KIZIM DA MEMNUN. HİÇ ŞİKAYETİ YOK. ÇOK SEVİYORUZ SİZLERİ.
 • AYŞEGÜL TORSUN: BENİM İKİ KIZIM DA KURSA GELİYOR. ÇOCUKLARIMIN EĞİTİMİNİN İYİ OLMASINI İSTİYORUM. BU SÜREÇTE KURSA ÇOK GÜVENİYORUM. BİRÇOK ARKADAŞIMI DA YÖNLENDİRDİM. BİR SIKINTIM OLMADI HİÇ. ÇOK MEMNUNUM.
 • ÜMMÜHAN ÇUKADAR: İYİ Kİ YAZDIRMIŞIM. ÇOK DOĞRU BİR KARAR VERMİŞİM. ARKADAŞLARIMI DA YÖNLENDİRDİM, ONLAR DA YAZILDILAR. GEÇEN SENE DE GÖNDERMİŞTİM. HERKES GÜLER YÜZLÜ. HERKESİ ÇOK SEVİYORUM. SIKINTIMIZ YOK.
 • EMİNE HİÇDURMAZ: GEÇEN SENE DE ÇOCUĞUMU GÖNDERMİŞTİM. PANDEMİ SÜRECİNDE YÜZYÜZE EĞİTİM OLMASINDAN DOLAYI KURSA ÇOK GÜVENİYORUZ.

Tepeüstü Atakent Kurs Öğrenci Görüşleri

 

 • BERFİN BEYGO: KURSU SEVİYORUM. ÖĞRETMENLERİ SEVİYORUM. ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM.
 • İLAYDA TOP: EVİME YAKIN OLDUĞU İÇİN GELMEYİ KENDİM TERCİH ETTİM. ÖĞRETMENLERİMDEN ÇOK MEMNUNUM. HEPSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
 • SEFA ÇİFTÇİ: DERS SAATLERİ DIŞINDA DA KURUMA GELMEK İSTİYORUM. ÖĞRETMENLERİMİ ÇOK SEVİYORUM. BURAYI ÇOK SEVİYORUM.
 • RANA İLHAN: MEMNUNUM ÇOK. HİÇBİR SIKINTI YAŞAMADIK. BUGÜNE KADAR ÇOCUĞUMDAN OLUMSUZ BİRŞEY DUYMADIM. İYİ Kİ YAZDIRMIŞIM.
 • SUDENAZ SEZER: GEÇEN SENE BURAYA GELDİĞİM İÇİN BURAYI ÇOK SEVDİĞİM İÇİN BU SENE DE KENDİM BURAYA GELMEK İSTEDİM. SEVEREK GELİYORUM.
 • SUDE TAŞKINOĞLU: KURSU ÇOK SEVİYORUM ÖĞRETMENLERİMİ ÇOK SEVİYORUM İSTEYEREK VE SEVEREK GELİYORUM.
 • ALİYE ÖZALAN: ÖĞRETMENLERİMİ ÇOK SEVİYORUM. MATEMATİK DERSİNİ HİÇ SEVMEZ VE ANLAMAZDIM, KURSTAKİ ÖĞRETMENİM SAYESİNDE MATEMATİĞİ ÇOK SEVDİM. KURSUMU ÇOK SEVİYORUM.
 • AYŞENAZ TORSUN: KURSUMU SEVİYORUM. DERSİM OLMASA BİLE KURSA TEST ÇÖZMEYE GELİYORUM.
 • ATİKAN ÇUKADAR: BAŞLARDA TEDİRGİNDİM AMA SONRADAN ALIŞTIM. ÇOK SEVİYORUM ÖĞRETMENLERİMİ. YÜZYÜZE EĞİTİM GÖRDÜĞÜMÜZ İÇİN ÇOK MEMNUNUM.
 • ZEHRA BETÜL HİÇDURMAZ: ONLİNE EĞİTİM BENİ ÇOK YORUYOR AMA KURSTA YÜZYÜZE EĞİTİM GÖRMEMİZ ÇOK GÜZEL. KURSU SEVİYORUM. ÖĞRETMENLERİMİ SEVİYORUM.

Özel Ümraniye Atakent Özel Öğretim Kurs Öğrenci/Veli Görüşleri

 

 • Kurstan ve hocalardan memnunum dersler zevkli geçiyor benim için.
 • Ailemde hocaların ilgisi ve düzenli çalışmalarından memnun.
 • Güzel ve disiplinli bir dershane olduğunun kanaatine vardık.
 • Gayet memnunuz hocam inşAllah sizler sayesinde güzel sonuçlar alacağız..
 • Derslerin anlatım şekli güzel ve anlamadığımız soruları hocaya sorma imkanı olması da güzel. Ailemde böyle düşünüyor.
 • Ailemin konu hakkında pek bilgisi olmayabilir ama ben açıkçası çok memnunum bir nevi okul işlevi görüyor benim için. Online dersi gerçekten dinleyemeyen biri olarak çok işime yaradığını söyleyebilirim ayrıca hocalar gayet iyi ve çok da samimiler.
 • Dershanenin okullar açılmamış olmasına rağmen sürekli ders işlemesinden bizlerle ilgilenmesinden dolayı memnunuz hocalarımıza teşekkür ederiz.
 • Dershaneye katılalı 2 hafta oldu benim için verimli oldu daha çok soru çözmeme ve konuyu pekiştirmeme yardımcı oldu ailem de böyle düşünüyor
 • Hocam gayet memnunum eksiklerimi tamamlıyorum dersleri anlıyorum biraz tekrar eksiğim var sadece onu da halledeceğim. Ailem de benim gibi düşünüyorlar gayet memnunuz.
 • Tavsiye üzerine geldiğimiz dershanenizden oğlumuza gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı oldukça memnunuz. Dershanenizi herkese tavsiye ediyoruz. Başarılı çalışmalarınıza devam etmenizi temenni ederiz. Hayırlı akşamlar.
 • Kayıt öncesinde birçok dershane araştırdım hangi dershane olmalı diye çok kararsız kalmıştım. Atakent’e birçok kere gelip gittim veli toplantısı olduğu bir tanımadığım bir veliye kurstan memnun musunuz diye sormuştum çok memnunuz hatta bütün çocuklarımı buraya kayıt yaptırmayı düşünüyorum demişti ve 8.sinif öğrencisi olan bir çocuğa da aynı soruyu anlatmasına gerek yoktu gözlerinden belliydi çok istekli gelip gittiği ve dedi ki evime hiç gitmek istemiyorum burası çok güzel zayıf olan derslerimi burada düzelttim Türkçeyi hiç sevmiyordum burada sevmeye başladım. Bu düşünceler benim için çok önemliydi hiç düşünmeden o an kızımın kaydını Atakent’e yaptırdım iyi ki de başka yer olmamış diyorum kızım ve ben çok memnunuz eksik değil fazlası var diyelim öğretmenler çok ilgili kızımın fen bilimleri ve sosyal bilgiler dersi zayıftı ve o dersleri sevmiyordu şimdi konuları çok iyi anladığını ve sevdiğini söylüyor kurumda çalışan herkes iyi ve görevini layıkıyla yapıyor diye düşünüyorum herkese tavsiye ediyorum başarılarınızın devamını diyorum.
 • Kurumdan öğretmenlerimizden özellikle sizden ve Muhammed hocamızdan çok memnunum. Çocukları şevklendirmeniz takipleriniz her şey dört dörtlük sizinle gönlüm çok rahat. Başarılarınızın devamını diliyorum.
 • Hocam tek tek çocuklarımızla ilgilenip dersleriyle psikolojik sorunlarıyla sevinçleriyle üzüntüleriyle elinizden geleni yaptığınızı görüyorum.
 • Geçen hafta taşındık sorularımızı yetiştiremedik. Ama sizler anlayışla karşıladınız ve çocuğumuzun bilgileri öğrenmesi isteyerek gelmesi bizim için size en büyük desteğimiz. Teşekkür ederiz.
 • Mükerrem hocam ilginiz için çok teşekkür ederim öncelikle? Biz kurumunuzdan şuana kadar hem hijyen olarak hem de eğitim olarak memnunuz her şeyden önce huzurlu ve güvenerek çocuğumu gönderiyorum.
 • Öncelikle müdür beye ve sizlere teşekkür ederim
 • Tabii ki hocam, biz memnunuz açıkçası Berfin iyi motive oldu, güzel destek alıyor sizlerden, beraber iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum, her şey için teşekkürler.
 • Atakent Vip kursunun hizmetlerinden son derece memnunum. Öğretmenlerimizin ilgisi, çalışanların konuk severliği bizi memnun ediyor. Kızım kurumunuza severek geliyor. Bu memnuniyetimizin uzun süre devam etmesini diliyorum. Sağlıklı günler ve iyi çalışmalar dilerim…
 • Merhaba Mükerrem hocam bizim hiçbir sorunumuz yok çok memnunuz çok teşekkürler çok ilgilisiniz.
 • Selamlar Mehmet Bey ben Nazan, Şevval Nil’in annesiyim. Kurum hakkındaki düşüncelerimizi sormuşsunuz Sizin kursa gelmeden önce bir kaç kursa gidip araştırdığım oldu Son olarak Atakent’e geldiğimde konuştuğum Öğretmen ve Çalışanlardaki samimiyet, güler yüz ve de eğitim konusundaki dürüstlüğünüz ve karar vermemde etkili oldu. İki çocuğumun da aynı anda dershaneye başladıktan sonra çocuklarımın da memnun olması öğretmenlerini sevmesi, bu kararımın doğru olduğunu gösterdi Umarım herkesin bu çabası en iyi şekilde sonuçlanır.
 • Yoğun bir çalışma hayatım olduğu için elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum fakat eğitimci olarak çocuklarımızın neler yapıp yapamayacağını Siz, bizden daha farklı gözlemlersiniz ve çocuklarımızın sınav stresi yapamama korkusu isteksizlik vb. duyguları olabiliyor ne kadar konuşsak da bazı zamanlar da Sizin motivasyon konuşmalarınız bizden daha etkili olabiliyor.