Franchise Sistemi

Atakent Eğitim Kurumları 25 yıllık özel öğretim tecrübesiyle franchising vermeye başlamıştır!

FRANCHİSE SİSTEMİ İÇİNDE SAĞLANACAK HİZMETLER

SATIŞ – PAZARLAMA: Kadronuza Eğitim Danışmanlığı eğitimi verilir. Dönemsel olarak uygulanacak kampanyalar, bulunduğunuz bölgenin de şartları göz önünde tutularak satış-pazarlama departmanımız tarafından size aktarılır.

KURUMSAL KİMLİK: Kartvizitinizden sınıfınızın boya rengine kadar belirlenmiş kurumsal standartları sadece uygulamaya başlayın, Markalaşmaya harcayacağınız enerjinizi, zamanınızı ve bütçenizi kaliteli hizmet vermeye ve öğrencilerinize harcayın.

REHBERLİK BİRİMİ HİZMETLERİ: Rehberlik Merkezimiz tarafından hazırlanan envanterler ve rehberlik yayınlarımızdan istifade ederek öğrencilerinizi nitelikli bir rehberlikle buluşturun.

KURUMSAL İNTERNET SİTESİ: Sürekli güncellenen web sitemizde yer alın, tüm internet uygulamalarımızdan ve paylaşımlarımızdan faydalanın.

YAYINLARIMIZ: Uzman bir kadro tarafından hazırlanmış yayın desteği ve yıl içinde pek çok kez tekrarlanan ulusal deneme sınavlarından da faydalanın.

GRAFİK TASARIM: Katalog, broşür, afiş vb. tüm dokümanlar sizin istekleriniz doğrultusunda profesyonel kadromuz tarafından hazırlanır ve baskıya hazır halde size ulaştırılır.

İNSAN KAYNAKLARI: İnsan kaynakları siteleri üzerinden ilanlarınız ücretsiz olarak verilir, değerlendirme sürecinde nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda profesyonel danışmanlık verilir.

EĞİTİM: Tüm eğitim içeriği müfredatlar, kitaplar size temin edilir, raporlama sistemi kurumunuza uygulanır. Öğretmen eğitimlerden sonra Atakent Kurs sistemine uygun şekilde görevine başlar.

RESMİ İŞLER: MEB açılış süreçleri,  bayii kuruluşu ya da var olan kurumun eğitim vermeye uygun hale getirilmesi gibi tüm resmi konularda danışmanlık alabilirsiniz.

TADİLAT- DEKORASYON-MİMARİ İŞLER: Eğitim binasının tadilatı ve dekorasyonu konusunda Kurumumuzun uygun gördüğü standartların yerine getirilmesi hususunda ya da yasal çerçevelere uygunluk konularında size tahsis edilecek mimarımız tarafından mimari danışmanlık alabilirsiniz.

KURUM İÇİ PROGRAMLAR: Öğretmen ve diğer personelin performanslarına yönelik programlar ve Rehberlik Ölçme ve değerlendirmeye yönelik programlar konularında destek alabilirsiniz.